پرچم تشریفات مخروطی یکی دیگر از محصول چاپ تدبیر است. این محصول از اولین محصولاتی بوده که چاپ تدبیر تولید آن راآغاز کرده. این پرچم از پیشتازان در زمینه تولید انواع مدل پرچم بوده و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

این پرچم در مراسمات و جلسات داخلی ادارات و شرکت باعث جلب توجه مخاطبان و حتی کارکنان خود شما به کسب و کار شما می شود.

تلفن سفارشات
پرچم تشریفات مخروطی
پرچم مخروطی

خرید پرچم مخروطی

خرید پرچم امروزه با توجه به گسترش فناوری به سهولت انجام می گیرد.خرید پرچم تشریفات  هم از این قاعده مستثنی نیست.شما می توانید برای خرید پرچم مورد نظرفقط طرح دلخواه پرچم را انتخاب کنید .سپس با مجموعه چاپ تدبیر تماس گرفته و یا در قسمت سفارش آنلاین نسبت به خرید پرچم اقدام کنید.

تولید پرچم مخروطی

تولید پرچم تشریفات با توجه به پیشرفت روز به روز تکنولوژی و گستردگی محصولات به یکی از بهترین محصولات تولید شده در شرکت تدبیر چاپ تبدیل شده است.تولید پرچم از زمان سفارش تا زمان تحویل، یک روز تا سه روز با توجه به تعداد پرچم می باشد.

سفارش پرچم مخروطی

سفارش پرچم تشریفات  به سهولت و در اسرع وقت در شرکت چاپ تدبیر انجام می گیرد.شرکت چاپ تدبیر با داشتن دانش فنی و ماشین آلات پیشرفته می تواند در کمترین زمان سفارش پرچم شما را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه نمائید.شرکت چاپ تدبیر با داشتن تیمی از کارمندان مجرب و حرفه ای در صنعت چاپ توانسته گامی موثر در ارتقای محصولات پرچم برداشته است.

نمونه کارهای ما