به صفحه تولیدی کلاه چاپ تدبیر خوش آمدید.ما صدها گزینه کلاه برای شما داریم که در سبک ها و رنگهای مختلف میتوانید انتخاب کنید و همه منتظرند تا با کلاه زیبای شما زیباتر دیده شوند.هدف ما کمک جهت تولید کلاه سفارشی جهت تامین نیاز شما است.
کلاه تبلیغاتی یک پوشاکی است که در همه نوع آب و هوا قابل استفاده است و کلاه نقاب دار تبلیغاتی از جمله مواردِ پوشاک تبلیغاتی است که بعنوان بخشی از لباس تیمی و لباس ست و لباس فرم بحساب می آید و در مکان های مختلف توسط افراد گوناگون و مشتری شما و یا کارکنان شرکت ها و سازمان ها جهت معرفی برند شرکت و لوگوی شما مورد استفاده قرار می گیرند و به بازاریابی و تبلیغات خود اجازه داده اید که در همه جا دیده شود و حرکت داشته باشد.
تولیدی کلاه مجموعه تدبیر با تجربه و مهارت و تخصص خود برند و رنگ سازمانی شما را به بهترین وجه طراحی میکند و شمامیتوانید از بین طیف رنگی مختلف مانند نارنجی ، زرد ، آبی ، مشکی ، قرمز و … رنگی که با لوگوی شما سازگار است را انتخاب کنید و ما  کلاه تبلیغاتی ارزان اما با کیفیت را برای شما تولید کنیم.
کلاه تبلیغاتی کاغذی یا کلاه تبلیغاتی مقوایی ، کلاه تبلیفاتی پارچه ای و کلاه تبلیغاتی فومی که به صورت کلاه نقاب دار یا کلاه نقابی هم گفته میشوند از انواع چاپ کلاه تبلیغاتی میباشند.
مجموعه تدبیر بعنوان تولیدی کلاه اسپرت ، تولیدی کلاه آفتابگیر ، تولیدی کلاه نقاب دار ، تولیدی کلاه تابستانی و تولیدی کلاه در تهران و شهرهای کشور بین مشتریان و همکاران شناخته شده است.

کلاه تبلیغاتی با عناوین کلاه نقاب دار ورزشی یا کلاه کپ و کلاه اسپرت و کلاه لبه دار و کلاه کلاسیک نیز خوانده میشود.

کلاه تبلیغاتی

چاپ کلاه تبلیغاتی

در زمینه چاپ کلاه تبلیغاتی معمولا به دو صورت چاپ کلاه تبلیغاتی و گلدوزی کلاه تبلیغاتی انجام می شود و چاپ نیز به دو  صورت سیلک (تک رنگ یا چند رنگ تفکیکی) و یا چاپ دیجیتال تمام رنگی قابل اجرا است.

گلدوزی

گلدوزی یکی از روش ها برای زیباسازی بیشتر کلاه شما میباشد، از ویژگی های آرم ها و لوگو ها و متن های گلدوزی شده نسبت به سایر چاپ ها می توان به ماندگاری بیشتر اشاره کرد و همچنین در گلدوزی کلاه نسبت به چاپ کلاه هزینه تمام شده بسیار کمتر در تیراژ بالا حاصل می شود که نشان دهنده صرفه اقتصادی آن می باشد و چاپ تدبیر با استفاده از نخ های با کیفیت امکان گلدوزی انواع لوگو با انواع رنگ ها (رنگ های مد نظر شما) را توسط دستگاه های دقیق و با کیفیت دارا میباشد.

چاپ سیلک و دیجیتال

از ویژگی های مهم این نوع چاپ نسبت به گلدوزی ، امکان انجام این نوع چاپ بر روی تعداد کم می باشد در صورتی که این امکان در گلدوزی وجود ندارد و حتی شرکت های کوچک یا افرادی که تعداد سفارشات پایینی دارند می توانن از این نوع چاپ استفاده کنند و کلاه با آرم و متن خود را داشته باشند حال آنکه داشتن کلاه هایی با آرم و متن یکسان نه تنها باعث ایجاد نظم بین نیروی انسانی می شود بلکه باعث زیبایی بصری  نیز می گردد.
در تولید کلاه لبه دار این امکان وجود دارد که هر نوع رنگ با طرح مدنظر تان در جلو کلاه با بهترین کیفیت و  بهترین دستگاه ها برای زدن چاپ بر روی کلاه استفاده گردد البته قابل ذکر است ،به فراخور نوع چاپ انواع مختلف پارچه متناسب با آن چاپ باید استفاده شود.

چاپ کلاه پارچه ای

چاپ کلاه لبه دار بخصوص برای شرکت های ساختمانی، عملیاتی و شرکت هائی که کارکنان آنها در فضای آزاد کار هستند و تیم های ورزشی و افرادی که پوشش اسپرت دارند مورد توجه بوده و همچنین بسیاری از فست فود ها نیز برای کارکنان خود از کلاه و چاپ کلاه تبلیغاتی  استفاده می نمایند. پس بسیار زیباتر و جالب تر خواهد بود که از چاپ کلاه هائی با مارک شرکت بکار برده شود.امکان چاپ لوگو نوشته روی کلاه وجود دارد و دارای زیبائی خاصی نیز خواهد گشت.

شرکت های کوچک نیز که نیاز به تعداد کمی کلاه دارند می توانند با سفارش چاپ کلاه در ،  سایت چاپ تدبیر
کلاه مورد نظر خود را با آرم و یا نوشته ی مخصوص خود در اختیار
داشته باشند.
کلاه تبلیغاتی پارچه ای معمولا از دو نوع زیر بر اساس نوع جنس پارچه می شود

  1. کلاه تبلیغاتی کتان
  2. کلاه تبلیغاتی فلامنت

کلاه تبلیغاتی کتان یکی از پرفروش ترین انواع کلاه تبلیغاتی می باشد که از جنس پنبه و کتان بوده و دارای ضخامت بیشتری نسبت به سایر انواع کلاه پارچه ای اعم از کلاه فلامنت است که این موضوع باعث طول عمر بیشتر این نوع از چاپ کلاه تبلیغاتی نسبت به سایر کلاه های تبلیغاتی می شود

چاپ کلاه تبلیغاتی

چاپ کلاه تبلیغاتی فلامنت نیز یکی از از انواع کلاه پارچه ای می باشد که در آن از مواد نخ و پلی استر استفاده شده است  و ظریف تر از نوع کلاه تبلیغاتی کتان بوده ولی با این وجود طول عمر رنگ آن بیشتر و رنگ با ثبات تر و تغیر کمتر در طول زمان دارد و در زمینه چاپ کلاه می تواند کارا تر باشد چون به راحتی رنگ را به خود گرفته و از دست نمی دهد