چاپ کتیبه مذهبی

با توجه به رویکرد فرهنگی مجموعه چاپ تدبیر یکی از تولیدات ویژه کتیبه های مذهبی می باشد که برای اولین بار توسط این مجموعه ارائه گردید. کتیبه مذهبی معمولا در ایام محرم، اربعین و اعیاد مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل کیفیت بالای چاپ و همچنین دوخت پارچه زیبایی و جلوه خاصی را به مراسم و هیئت های عزاداری شما می بخشد. شما می توانید علاوه بر طرح های چاپ شده توسط چاپ تدبیر، طرح های اختصاصی خود را بر روی این کتیبه ها چاپ کنید.

ویژگی های چاپ کتیبه مذهبی:

نوع چاپ: دیجیتال
جنس پارچه: مخمل / جیر
ابعاد پرچم: مختلف
نوع ریشه: تک

کتیبه مذهبی
پرچم مذهبی

چاپ پرچم مذهبی

یکی دیگر از خدمات ویژه چاپ تدبیر تولید پرچم های مذهبی می باشد. جنس پارچه به کار گرفته در این پرچم های ساتن مات و براق می باشد و مطابق با سفارش مشتری در ابعاد مختلف تولید می گردد. نوع چاپ پرچم مذهبی به صورت سیلک یا دیجیتال است. به دلیل کیفیت بالای چاپ و همچنین دوخت پارچه زیبایی و جلوه خاصی را به مراسم و هیئت های عزاداری می بخشد. شما می توانید علاوه بر طرح های چاپ شده توسط چاپ تدبیر، طرح های اختصاصی خود را بر روی این کتیبه ها چاپ کنید.

ویژگی های چاپ پرچم مذهبی:

نوع چاپ : سیلک / دیجیتال
جنس پارچه : ساتن مات و براق
ابعاد پرچم : مختلف

چاپ تیشرت مذهبی

تفاوت اصلی تیشرت مذهبی با سایر تیشرت های طراحی خاص تیشرت های مذهبی با هدف ایجاد فضای معنوی بین افراد و ایجاد ظاهری مناسب آن ایام و مراسمات که بتوان جلوه متفاوتی به مراسمات معنویی ایام مذهبی مانند محرم و رمضان و اعیاد مذهبی داد همچنین می توان از نقوش قهرمان های ملی و مذهبی و شهدای اسلام و سخنان مذهبی بر روی این نوع از لباس ها استفاده کرد تا هر چه بیشتر فضای معنوی این ایام قابل لمس شود همچنین چاپ طرح های مذهبی با طرح دلخواه مذهبی شما کاملا قابل اجرا بوده و می توانید طرح مذهبی دلخواه یا لوگو هیئت خود را بر روی آن داشته باشید

چاپ تیشرت مذهبی

چاپ حمایل

حمایل شاید به توان به عنوان مهمترین جز مراسمات تشریفات و اعضای تشریفات اشاره کرد که در مراسمات مذهبی، نظامی و اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد که با استفاده آن می توان استفاده در راستای مشخص کردن اعضای اجرایی مراسم و همچنین رساندن شعار ها مذهبی، نظامی و اجتماعی می باشد از ویژگی های این محصول تولید بسیار سریع و با کیفیت آن و ماندگاری بالای آن اشاره کرد
این محصول تشریفاتی را می توان به صورت های زیر تولید کرد:

۱) چاپ گلدوزی
۲) چاپ دیجیتال
حمایل مذهبی به طور معمول در مراسمات مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد و در مراسمات مذهبی ای که در اماکن مذهبی، زیارتگاه ، مساجد، حسینه ها و مراسمات عمومی جهت استفاده انتظامات و مسئولین آن جلسه مورد استفاده قرار می گیرد تا نظم جلسه را برقرار کنند به طور معمول صاحبان جلسات مذهبی این نوع محصول را تهیه کرده و به افراد خاصی پیش از برگزاری مراسم به تن کرده تا جلسه ای بسیار منظم و بهتر داشته باشند.

ویژگی های چاپ حمایل:

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه:جیر
نوع چاپ:گلدوزی و دیجیتال
رنگ بندی:سبز،سفید ، قرمز، مشکی

چاپ سربند

سربند ها از گذشته در هئیت ها مذهبی و مراسمات مذهبی  به عنوان نماد عزاداری و ارادت نسبت به اهل بیت و ائمه و معصومین بوده و مقبولیت بسیاری در این بین داشته که آن را تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی مذهبی کرده است .

این نوع از سربند ها کاربرد های غیر مذهبی نیز داشته و برای مراسمات غیر مذهبی مانند افتاحیه ها و مراسمات رسمی و تیم های مختلف هماهنگ و استقبال مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول را می توان به صورت دوخت و چاپ سیلک و چاپ دیجیتال به چاپ رساند و با رنگ بندی های متفاوت پارچه و چاپ عرضه کرد که به تبع در تعداد بالا می توان از چاپ سیلک استفاده کرد و یا حتی از طرح ها و چاپ ها آماده استفاده کرد که هزینه سربند و سربند مذهبی را کاهش می دهد.

ویژگی های چاپ انواع سربند:

قابلیت چاپ: یک رو
نوع چاپ:سیلک، دیجیتال، گلدوزی
رنگ بندی:تمامی رنگ
ابعاد چاپ:۵*۲۰

چاپ سربند
چاپ بازوبند

چاپ بازوبند

چاپ بازوبند و حتی بازوبند های مذهبی را می توان مهمترین بخش مراسمات و مراسمات مذهبی دانست که برای مراسمات به عنوان راهنما و حتی شناخت عوامل اجرایی مراسمات مذهبی از بازوبند مذهبی استفاده می شود.

این بازوبند ها در کاربرد های غیر مذهبی هم کاربرد دارد و برای شناسایی عوامل اجرایی مراسمات مختلف نیز کاربرد دارد اعم از مراسمات رسمی ، مراسمات معارفه و…که این محصول بازوبند را تبدیل به یک کالای مناسب برای این مراسمات کرده است

چاپ شال و چفیه

چفیه یا چپیه که در زبان عربی با نام کوفیه است که نوعی گردن انداز و شال است که از پوشاک سنتی مردم عرب بوده و دارای تاریخچه در تاریخ عرب است که از آن در زبان عربی با جفیه یاد میشود و به عنوان سربند و گردن انداز برای جلوگیری از آسیب در برابر آفتاب و شن و خاک و باد استفاده می شود این پوشاک را دارای منشا از شهر کوفه دانست و در زبان عربی نیز رایج به گفتن کوفیه به آن است.در زمان استفاده از چفیه در سر و به عنوان سر بند به آن نام عقال را می دهند از این رو این مجموعه را چفیه و عقال می نامند

امروزه با پیشرفت صنعت چاپ شرکت هایی اقدام به چاپ بر روی چفیه مذهبی کرده و تصاویر شهدا و متون مذهبی بر روی آن می کنند  جنس پارچه ای که مورد استفاده قرار میگیرد پارچه معمول چفیه است که از جنس نخ و پلی استر می باشد شما می توانید طرح های مذهبی دلخواه خود را جهت ثبت بر روی چفیه اقدام کرده و از این محصول در راهپیمایی های مذهبی و سفر های مذهبی و همچنین سفر های راهیان نور جهت شناسایی افراد کاروان و استفاده شخصی استفاده کرد.

ویژگی های چاپ چفیه:

قابلیت چاپ:
جنس پارچه: نخ / پلی استر
نوع چاپ : دیجیتال
رنگ بندی: سفید / مشکی / کرم / سبز
ابعاد چاپ: A3 / A4

چاپ شال و چفیه