پرچم ساحلی

یکی دیگر از تولیدات چاپ تدبیر  پرچم ساحلی (قایقی، بادبانی) است که بیشتر مخصوص فضای بیرونی می باشد.

این مدل از پرچم  با توجه به اینکه از آن در محیط هایی مثل پیست های اسکی، والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی استفاده می شد به پرچم ساحلی معروف شد. اما با گذشت زمان و با توجه به ارتفاع مطلوب و سطح زیادی که برای تبلیغات دارد کاربرد آن  در شهر نیز  رایج شد.

انواع پرچم ساحلی

پرچم ساحلی دارای انواع مختلفی مانند پرچم بادبانی، پرچم قطره ای، پرچم طرح F  است که هر کدام کاربرد مختلف دارد.همچنین پایه هایی که برای این مدل از پرچم های ساحلی به کار گرفته می شود نیز متفاوت است.

انواع پایه ها مثل: پایه گرانولی، پایه فلزی، پایه دبه آبی

یکی دیگر از قابلیت های چاپ تدبیر که ما را با دیگر رقبا متفاوت می کند تولید پایه ی ساحلی اختصاصی 13 کیلویی گرانول و میله ی مستحکم در سطح کشور می باشد. که مشکلات دیگر پایه ها از جمله شکستن هلال کمان بالای پرچم در آن اتفاق نمی افتد و همواره پرچم ساحلی شیک در اختیار خواهید داشت.

جنس پرچم ساحلی

پارچه مورد استفاده در این مدل پرچم هم طیف وسیعی از مدل پارچه مانند ساتن مات، ساتن براق و یک رو و دو رو و پرچم ساحلی سه لایه را  شامل می شود. همچنین در ابعاد مختلف مانند دو متری، سه متری و چهار متری تولید می گردد.

چاپ تدبیر از آن جهت که تولید کننده بزرگ در زمینه چاپ و پرچم است قادر به تولید انواع مختلف از این مدل پرچم  مطابق میل شما مشتریان عزیز است.

از آنجا که چاپ تدبیر مالکیت بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای تولید پرچم مطلوب و با قیمت مناسب برای شماست.

کاربرد پرچم ساحلی

کاربرد تجاری این مدل پرچم برای کسب و کار شما این است که قابلیت استفاده در ابتدای ورود محل کسب و کار شمارا دارد و تبلیغ خوب در جهت برند شماست و باعث خصوصی سازی محیط بیرونی کسب و کار شما می شود.

رزومه، قدرت و تجربه سالیان چاپ تدبیر و بی واسطه بودن آن به شما اطمینان، کیفیت، قیمت و داشتن پرچم متفاوت در کوتاه ترین زمان و مطابق سلیقه شمارا می دهد.

تلفن سفارشات
پرچم ساحلی
سفارش محصول
سفارش محصول
سفارش محصول

نمونه کارهای ما