تیشرت یقه دار تبلیغاتی جودون

یکی از پر طرفدارترین نوع تیشرت های تبلیغاتی ، تیشرت جودون میباشد که از پارچه ای با حالت بافت دون دون و روزنه ای میباشد و معمولا یقه دار مورد استفاده قرار میگیرد و مورد استقبال شرکت ها میباشد.
این نوع پارچه ها به صورت پنبه صد در صد و پنبه پلی استر  در بازار موجود است.
و برای تبلیغ به صورت چاپ سیلک و یا گلدوزی، لوگو  و متن شما روی تی شرت قرار میگیرد.
پارچه های این نوع تی شرت به صورت رنگبندی موجود میباشد. تیشرت یقه دار به عنوان یک لباس شیک شناخته می شود. تدبیر نیز بخشی از خدمات خود را به چاپ روی تیشرت های یقه دار اختصاص داده است. جنس این تی شرت ها تبلیغاتی جودون بوده و به علت زیبائی خاصی که دارد مورد پسند جوانان و شیک پوشان است. به علت وجود دکمه و یقه چاپ روی تیشرت سمت چپ کوچک و پشت تیشرت بزرگ انجام می گیرد.
در صورتی که سفارش شما بصورت تیراژ باشد امکان دوخت تیشرت یقه دار جودون با رنگ های متنوع امکانپذیر خواهد بود

مشخصات تیشرت یقه دار

جنس: جودون
رنگ: رنگ بندی مختلف
انوع آستین: کوتاه
حداکثر ابعاد چاپ: ۲۰ در ۳۰ سانتی متر
نوع چاپ: لیبلی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

تیشرت یقه دار
توانایی های چاپ تیشرت تبلیغاتی تدبیر

مجموعه چاپ تدبیر با تجربه چندین ساله توانایی ارائه انواع تی شرت تبلیغاتی با مناسبترین قیمت و با کیفیت بالا را دارد.
مجموعه چاپ تدبیر توانایی تولید ماهیانه 10000 عدد تیشرت تبلیغاتی را دارد و در همایشات و برنامه های فرهنگی و فضای تبلیغات و انتخابات که معمولا فورس و بازه زمانی کوتاهی دارند ، بنحو احسن پاسخگوی نیاز مشتریان بوده و پیروز و سربلند ، رضایت مشتریان را کسب نموده است.

 انواع تیشرت تبلیغاتی ارائه شده توسط چاپ تدبیر:

تیشرت ها جزء پوشیدنی ترین پوشاک زنانه ، پوشاک مردانه و پوشاک بچه گانه هستند و بخصوص جهت تبیلغ شرکت ها بدلیل راحت بودن تولید تی شرت و اینکه تی شرت ارزان است ، استقبال شده و تیشرت تبلیغاتی و تیشرت مارک دار و تیشرت شرکت مورد استفاده زیادی دارد .
تیشرت تبلیغاتی ارزان ، تیشرت تبلیغاتی مردانه ، زنانه ، پسرانه و دخترانه کاربرد زیادی در تبلیغات شرکت ها دارند.
مجموعه چاپ تدبیر توانسته است انواع تیشرت شرکتی ، تی شرت زنانه ، تی شرت مردانه و انواع تیشرت دخترانه و تیشرت پسرانه بصورت یقه گرد و یقه هفت و یا یقه دار را با نازلترین قیمت و با انواع چاپ های مختلف خدمت مشتریان محترم ارائه نماید.

نمونه کارهای ما