ملزومات سابلیمشن

فروش لوازم، ملزومات و دستگاه های سابلیمیشن از دیگر محصولات و زمینه های کاری چاپ تدبیر می باشد چاپ تدبیر در راستای تامین نیاز بازار در زمینه مواد اولیه و ملزومات سابلیمیشن و ارائه آن به همکاران با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به صورت مستقیم بوده و با برداشتن واسته در این زمینه کمک می کند تا با بهترین قیمت و بهترین کیفیت مواد اولیه و دستگاه های سابلیمیشن را در دسترس داشته باشید.

شال سابلیمیشن

محصول دیگری که برای استفاده در چاپ سابلیمیشن برای همکاران در این بخش ارائه میگردد شال کج راه سفید می باشد. همانطور که اطلاع دارید چاپ سابلیمیشن روی پارچه فقط روی رنگ های روشن مقدور است بر همین اساس ما نیز رنگ سفید را برای ارائه در نظر گرفته ایم که بهترین حالت برای چاپ سابلیمیش می باشد. قیمت این شال ها بخصوص برای سفارشات تیراژ‌ بسیار مناسب می باشد. کیفیت چاپ و رنگ پذیری شال های مذکور نیز بسیار زیاد می باشد.

کوسن سابلیمشن

از دیگر خدمات چاپ تدبیر فروش کوسن خام سابلیمیشن با بهترین کیفیت و همچنین قابل شستشو می باشد.
کوسن یا بالشتک های سابلیمیشن در از جنس ساتن , مخمل از جمله محصولات خام آماده اندازه های متنوع ویژه چاپ هستند. اندازه کوسن های ارائه شده در بازار در سایز های 40 در 40 می باشد البته امکان دوخت در اندازه مورد نیاز ممکن است. کوسن های مخمل چاپی یا کوسن های مخمل کوبیده از جمله این محصولات پر فروش می باشند که چاپ بر روی آنها امکان پذیر و زیبا می شود. البته بدلیل آماده بودن و دوخته شده بودن این کوسن ها بهتر است از هر طرف آن بفاصله 1 سانتیمتر چاپ نشود , به این علت که بخش دوخته شده بدلیل سطح برجسته موجب ایجاد فاصله کاغذ چاپ از روی سطح پارچه شده چاپ در نزدیکی انتهای این کار مقداری کمرنگ تر می شود و این فاصله به این واسطه است .
هیچ محدودیتی برای چاپ و تعداد رنگ روی این کوسن ها وجود نداشته و چاپ بصورت فول رنگ انجام خواهد گرفت. شما نیز می توانید براحتی نسبت به سفارش این محصول با چاپ اختصاصی عکس و طرح مورد نظر خود اقدام نمائید.

لیوان سابلیمیشن

پرتیراژترین و پر استفاده ترین لیوانی که برای چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد لیوان سفید سرامیکی می باشد که دارای بدنه و دسته ی سفید است. این لیوان به علت سادگی و همچنین قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی اولین گزینه برای استفاده در چاپ به عنوان هدیه ی تبلیغاتی می باشد.
رنگ پذیری لیوان های سرامیکی ارائه شده توسط سایت تدبیر بسیار بالا بوده و صد در صد درجه ۱ می باشند و این امر باعث می شود چاپ شما کیفیتی بسیار بالا داشته باشد و میزان خرابی و ضایعات چاپ نیز به طرز محسوسی کاهش پیدا کند

تیشرت سابلیمیشن

بخش تولید تیشرت سایت تدبیر از این پس با رویکرد تولید تیشرت با قیمت ارزان و کیفیت عالی به تولید سایزهای مختلف تیشرت اسپان مخصوص چاپ سابلیمیشن خواهد پرداخت و به شما این اطمینان را خواهد داد که از این پس می توانید بدون دغدغه ی خاطر از کیفیت تیشرت خام نخی، براحتی تیشرت های خود را از ما تهیه نمائید. ما آمده ایم تا کیفیت متفاوتی ارائه دهیم.
نوع پارچه ای که در تولید تیشرت های سایت تدبیر مورد استفاده قرار گرفته از بهترین نوع پارچه می باشد. این نوع پارچه دارای ایستائی بسیار بالائی بوده و با یکبار مشاهده ی آن خواهید دید که دارای کیفیت بسیار بالائی می باشد. همین موضوع باعث شده تا تیشرت های تولید شده در نظر مشتری بسیار عالی به نظر برسد و حالت لختی بیش از حد پارچه های اسپان معمول را نداشته باشد.

کلاه سابلیمیشن

پرتیراژترین و پر استفاده ترین کلاه که برای چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد کلاه نقاب دار پارچه ای می باشد این کلاه به علت سادگی و دوام بسیار مناسب و کیفیت عالی اولین گزینه برای استفاده در چاپ به عنوان تبلیغات می باشد.

جنس این نوع کلاه ها از پارچه کتان می باشند و مناسب جهت چاپ سابلیمیشن می باشند. این چاپ با قالب کلاه دستگاه های چند کاره یا تک کاره کلاه قابل انجام می باشد و قسمت نقاب و پیشانی کلاه چاپ می شود.

ساک دستی سابلیمیشن

پارچه اسپان باند بافت سوزنی شکل دارد و نسبت به وزن یک متر مربع پارچه اش به وزن 60 گرم و 90 گرم در بازار ساک پارچه ای شناخته شده است و طبیعتا گرماژ بالاتر ضخامت بیشتر و قیمت تمام شده بالاتری دارد.البته اکثرا از پارچه اسپان باند 60 گرم که کیفیت قابل قبولی دارد استفاده میگردد و لازم است بدانید برخی از همکاران متاسفانه جهت سود بیشتر حتی از پارچه 50 گرم که به راحتی قابل مقایسه با 60 گرم نیست استفاده میکنند و علاوه بر پایین آوردن کیفیت کار خود ، از نظر شرعی و اخلاقی نیز به مشتریان خود بدهکار میشوند.