تیشرت تبلیغاتی یقه گرد

چاپ روی تیشرت پلی استر سفید معمول ترین و پرطرفدار ترین حالت چاپ روی تیشرت تبلغاتی می باشد. به ویژه که این تیشرت ها بهترین گزینه برای استفاده جهت تیشرت های تبلیغاتی است. تقریبا ۹۰ درصد شرکت ها به این نوع تیشرت تمایل دارند. کیفیت پارچه های اسپان مورد استفاده جهت تولید تیشرت های سفید توسط سایت تدبیر در نوع خود بی نظیر بوده و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد و دارای لطافت زیادیست. همچنین علت علاقمندی بدین تیشرت ها چاپ با رنگهای بسیار عالی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر تی شرت ها می باشد.

این پارچه به دلیل دارا بودن پلی استر قابلیت پذیرش چاپ دیجیتال را دارا میباشد.  بعد از چاپ دیجیتال که به صورت تمام رنگی روی ان چاپ میگرد ، رنگ در پارچه نفوذ کرده و حتی  با شستشو هم کم رنگ نمیشود و طرح چاپ شده ثابت میباشد.
این تیشرت قابلیت پذیرش عکس تمام رنگی را دارد و به عنوان تیشرت ست تولد ،تیشرت عکس اختصاصی و  تیشرت تبلیغاتی خیلی مورد استفاده قرار میگیرد.
همکاران چاپی ما تیشرت خام اسپان را میتوانند با قیمت و کیفیت عالی به صورت عمده از مجموعه چاپ تدبیر تهیه بفرمایند.

مشخصات تیشرت یقه دار

جنس: اسپان ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰ در ۴۰ سانتی متر
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL

تیشرت یقه گرد
توانایی های چاپ تیشرت تبلیغاتی تدبیر

مجموعه چاپ تدبیر با تجربه چندین ساله توانایی ارائه انواع تی شرت تبلیغاتی با مناسبترین قیمت و با کیفیت بالا را دارد.
مجموعه چاپ تدبیر توانایی تولید ماهیانه 10000 عدد تیشرت تبلیغاتی را دارد و در همایشات و برنامه های فرهنگی و فضای تبلیغات و انتخابات که معمولا فورس و بازه زمانی کوتاهی دارند ، بنحو احسن پاسخگوی نیاز مشتریان بوده و پیروز و سربلند ، رضایت مشتریان را کسب نموده است.

 انواع تیشرت تبلیغاتی ارائه شده توسط چاپ تدبیر:

تیشرت ها جزء پوشیدنی ترین پوشاک زنانه ، پوشاک مردانه و پوشاک بچه گانه هستند و بخصوص جهت تبیلغ شرکت ها بدلیل راحت بودن تولید تی شرت و اینکه تی شرت ارزان است ، استقبال شده و تیشرت تبلیغاتی و تیشرت مارک دار و تیشرت شرکت مورد استفاده زیادی دارد .
تیشرت تبلیغاتی ارزان ، تیشرت تبلیغاتی مردانه ، زنانه ، پسرانه و دخترانه کاربرد زیادی در تبلیغات شرکت ها دارند.
مجموعه چاپ تدبیر توانسته است انواع تیشرت شرکتی ، تی شرت زنانه ، تی شرت مردانه و انواع تیشرت دخترانه و تیشرت پسرانه بصورت یقه گرد و یقه هفت و یا یقه دار را با نازلترین قیمت و با انواع چاپ های مختلف خدمت مشتریان محترم ارائه نماید.

نمونه کارهای ما