چاپ لیوان سرامیکی

یکی دیگر از خدمات تبلیغاتی چاپ تدبیر چاپ لیوان تبلیغاتی می باشد. چاپ بر روی لیوان یکی از مرسوم ترین هدایای تبلیغاتی می باشد. با توجه به این که فضای بسیار مناسبی برای چاپ بر روی لیوان قرار دارد و به صورت فول رنگ و در ابعاد قابل قبولی طرح یا لوگوی شما بر روی لیوان چاپ می شود. این لیوان ها کیفیت بسیار بالایی دارند و رنگ ها را به بهترین شکل نمایش می دهند. چاپ لیوان با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. چاپ روی لیوان بخش بزرگی از خدمات چاپ تدبیر را تشکیل می دهد. قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان از مزیت های لیوان تبلیغاتی سرامیکی می باشد. معمولا لوگو دو طرف لیوان و عکس بصورت کامل روی لیوان چاپ می گرد.

ویژگی های چاپ روی لیوان:

جنس لیوان: سرامیک
رنگهای موجود: سفید
قابلیت شستوشو: دارد
ابعاد قابل چاپ: 20×9.5 سانتی متر (اندازه مطلوب 8×20)

چاپ روی لیوان

چاپ لیوان حرارتی

یکی دیگر از خدمات تبلیغاتی چاپ تدبیر چاپ لیوان حرارتی می باشد. چاپ بر روی لیوان حرارتی یکی از جالبترین هدایای تبلیغاتی می باشد. با توجه به این که فضای بسیار مناسبی برای چاپ بر روی لیوان قرار دارد و به صورت فول رنگ و در ابعاد قابل قبولی طرح یا لوگوی شما بر روی لیوان چاپ می شود. این لیوان ها قابلیت بسیار جالبی دارد به صورتی که در حالت عادی (سرد) طرح چاپ شده روی لیوان قابل رویت نمی باشد و با گرم شدن لیوان (ریختن مایعات گرم) طرح آشکار می گردد.چاپ لیوان با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. لیوان حرارتی از استانداردهای بهداشتی برخوردار می باشد و استفاده از آن منع بهداشتی ندارد. معمولا لوگو دو طرف لیوان و عکس بصورت کامل روی لیوان چاپ می گرد.

ویژگی های چاپ روی لیوان حرارتی:

جنس لیوان: سرامیک
رنگهای موجود: در حالت سرد مشکی
قابلیت شستوشو: دارد
ابعاد قابل چاپ: 20×9.5 سانتی متر (اندازه مطلوب 8×20)

چاپ لیوان حرارتی

چاپ لیوان داخل رنگی

چاپ لیوان تبلیغاتی داخل رنگی از خدمات دیگر چاپ تدبیر می باشد. تنها تفاوت این لیوان ها رنگی بودن داخل و دسته آنها می باشد.با توجه به این که داخل و دسته لیوان رنگی می باشد می توان هماهنگی بین طرح و رنگ داخل لیوان ایجاد نمود که زیبایی لیوان چاپ شده را دو چندان می کند. چاپ لیوان با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. چاپ روی لیوان بخش بزرگی از خدمات چاپ تدبیر را تشکیل می دهد. قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان از مزیت های لیوان تبلیغاتی سرامیکی می باشد. معمولا لوگو دو طرف لیوان و عکس بصورت کامل روی لیوان چاپ می گرد.

ویژگی های چاپ روی لیوان:

جنس لیوان: سرامیک
رنگهای موجود: سفید
قابلیت شستوشو: دارد
ابعاد قابل چاپ: 20×9.5 سانتی متر (اندازه مطلوب 8×20)

چاپ روی لیوان داخل رنگی