چاپ بادکنک

چاپ بادکنک تبليغاتی به دلیل هزینه ارزان و اینکه همیشه در دید میباشد هدیه ای مناسب جهت تبلیغات شما می باشد و از آنجا که خاصیت بادکنک تبلیغات شده این است که از دید مخفی نیست و در کیف یا کشوی کار قرار نداردو معمولا به صورت باد شده در دست های کودکان بانشاط مشتریان دیده میشود و همچنین به دلیل دارا بودن رنگبندی جذابیت و جذب دید زیادی خواهد داشت.

بادکنک رنگی که شامل بادکنک آبی ، بادکنک سفید ، بادکنک نارنجی ، بادکنک آبی ، بادکنک مشکی و … میباشد جهت بادکنک آرایی نسبت به رنگ لوگو و برند تبلیغاتی شما نیز استفاده می گردد.

با تبلیغات ارزان و بهینه ای که شما انجام دادید یک حس خوب و خاطره انگیزی در مشتریان شما به دلیل شادی و لبخند فرزندانشان بر اثر دریافت این هدیه ایجاد میگردد ، که لوگو و تبلیغات شما که بر روی این هدیه چاپ شده است در ذهن مشتری ماندگار خواهد شد . در جشن های کودکان علی الخصوص تولد ها که برای زیبایی فضا از بادکنک آرایی و بادکنک تولد استفاده میشود بادکنک های رنگی شادی و نشاط خاصی به مجلس آنها خواهد داد. همچنین در همایش ها و جشن ها و راهپیمایی ها که حضور کودکان زینت بخش ایگونه مراسمات است ، بادکنک رنگی تبیلغاتی شما به دلیل جذبه دیدی که دارد همیشه مورد توجه ارگان ها و ادارات دولتی و یا شرکت های خصوصی جهت تبلیغات بوده و مورد استفاده قرار گرفته است .

بادکنک ها در کیفیت های مختلفی در بازار موجود میباشند و معمولا سایزی که جهت تبلیغات استفاده میشود سایز 12 اینچ میباشد و تنوع و کیفیت آنها نسبت به جنس شان که در بازار به نام مکزیکی ، تایلندی ، ترک و چینی موجود است تغییر میکند که قیمت های مختلفی دارند و به همین دلیل خواهشمندیم جهت کسب قیمت و اطلاعات بیشتر با دفتر چاپ و تبلیغات تدبیر تماس حاصل بفرمایید .

چاپ روی بادکنک