ساک دستی پارچه سوزنی (اسپان باند)

امروزه درفروشگاه ها و مراکز خرید استفاده از ساک دستی تبلیغاتی چشمگیر شده است .این مراکز از کیسه تبلیغاتی پارچه ای و کیسه تبلیغاتی پلاستیکی استفاده میکنند اما کیسه دسته دار پارچه ای به دلیل ماندگاری بالا و تنوع رنگبندی و تجزیه پذیری در طبیعت خیلی پرطرفدار شده است.
با توجه روند آلودگی محیط زیست ، کمپین ها و گروه های زیادی جهت کمک به رفع آلودگی محیط زیست اقدام کرده اند و مستحضر هستید که در این میان نایلون که صد ها سال طول میکشد تا تجزیه شود، سهم بسزایی در آلودگی محیط زیست دارد.یکی از روشهای مبارزه بانایلون پیدا کردن جاگزین مناسبی برای آن است و پارچه اسپان باند که تجزیه پذیر است اخیرا این نقش را ایفا نموده و بگ پارچه ای با این جنس تولید شده و کیسه دسته دار دوستدار محیط زیست نیز نام گرفته است.

مزیت استفاده از کیسه پارچه ای

کیسه پارچه ای را هنگامی که شما از خرید به منزل بر میگردید به دلیل جلوه و رنگ زیبا و ماندگاری بالا نگه میدارید تا در خرید های بعدی و یا جهت حمل وسایل کوچک از آن استفاده کنید ، اما کیسه مشمایی را اکثرا دور انداخته و در سطل زباله می اندازید و در حقیقت در طبیعت رفته و لطمه به محیط زیست خواهد خورد.
روی این بگ پارچه ای نوشته و تبلیغات شرکت چاپ شده است و وقتی شما آن را جابجا میکنید در واقع اطلاعات و تبلیغات شرکت در طول زمان استفاده شما در سطح شهر چرخاده می شود و مردم به آن نگاه خواهند کرد و تبلیغات سمعی شده به راحتی و خیلی ارزان انجام گرفته است.
و همچنین کیسه دسته دار تبلیغاتی پارچه ای حداقل چندین ماه دوام دارد و از نظر تبلیغات مزیت مهمی نسبت به کیسه تبلیغاتی پلاستیکی که عمر کمی دارند،میباشد.

چاپ تدبیر متخصص در تولید انواع کیسه پارچه و ساک دستی در انواع مختلف و بهترین کیفیت

مشخصات پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند بافت سوزنی شکل دارد و نسبت به وزن یک متر مربع پارچه اش به وزن 60 گرم و 90 گرم در بازار ساک پارچه ای شناخته شده است و طبیعتا گرماژ بالاتر ضخامت بیشتر و قیمت تمام شده بالاتری دارد.البته اکثرا از پارچه اسپان باند 60 گرم که کیفیت قابل قبولی دارد استفاده میگردد و لازم است بدانید برخی از همکاران متاسفانه جهت سود بیشتر حتی از پارچه 50 گرم که به راحتی قابل مقایسه با 60 گرم نیست استفاده میکنند و علاوه بر پایین آوردن کیفیت کار خود ، از نظر شرعی و اخلاقی نیز به مشتریان خود بدهکار میشوند.

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

کیسه های پارچه ای از لحاظ مدل تولید به چند گروه تقسیم میشوند.
کیسه پارچه ای تخت یا فلت
کیسه پارچه ای عطف دار یا زیر پاکتی ( کاست دار )
کیسه پارچه ای بغل پاکتی ( دور کاست )
ساک رو دوشی
کیسه های سر جمع شو
پوشه یا فولدر پارچه ای دکمه دار
پاکت نامه پارچه ای
ساک دستی وسط نایلون

این موارد با دسته بصورت پانچ (دسته موزی) که دسته به اندازه چهار انگشت برش خورده است و دسته لوپ (دسته زنبیلی) که به حالت ، بندی میباشد،تولید میگردد و همچنین ساک خرید میتواند کف یا ته آن عطف داشته باشد و یا حتی پهلو های کیسه نیز عطف داشته باشد که اصطلاحا دور عطف دار یا ساک خرید پارچه ای دور کاست نامیده میشود. و البته قیمت تمام شده نیز در این پارامتر ها که ذکر گردید تغییر خواهند کرد.

میزان تحمل وزن بگ پارچه ای اسپان باند:

قابلیت تحمل وزن در ساک دستی تبلیغاتی 60گرم حداکثر 10کیلو و در کیسه تبلیغاتی 90 گرم حداکثر 15 کیلو میباشد

نمونه کارهای ما